holicstvi-tabor-barbermind-logo
hair

BARBERMIND POMÁDY

100% MADE IN ITALY NA BÁZI VODY

První pomády 100% Made in Italy na bázi vody, které radikálně změnily péči o vlasy díky speciálním ingrediencím, mezi které patří i Tsubaki olej.

ROOTS POMÁDA

HEJ, VÁŽENÍ PÁNOVÉ, HEZKÝ DEN!

Tato pomáda je společným jmenovatelem mezi tradicí a inovací. Pomáda Roots se zrodila z 20 leté zkušenosti v holičství a po vyzkoušení těch nejlepších produktů na trhu. První pomáda 100% Made in Italy. Ideální pro ty, kteří chtějí mít od rána do večera look perfektního gentlemana. Je dokonalým ztvárněním mé filozofie, Roots je pevně spjata s kořeny Barber Mind. Staré hodnoty se zde kombinují s moderním vědomím. První pomáda na vodní bázi, která nezanechává ve vlasech žádné nepříjemné zbytky. Zásadní složkou je Tsubaki olej [Camellia] prospěšný k měkkosti a hydrataci vlasů. Tsubaki olej zabraňuje svědění a podráždění a udržuje tak vlasovou pokožku zdravou. Efekt lesku, středně silná fixace, rozpustnost ve vodě, s Tsubaki olejem.

roots
killer

KILLER POMÁDA

TATO POMÁDA JE PRO VÁŠ HLADKÝ SESTŘIH, VEZMĚTE SI JI!

A právě teď je nutné pokračovat bez kompromisů, pokračovat vytvořením nejlepší pomády na světě. Musí mít schopnost dlouhé výdrže, lesku a složení. Zároveň musí být ale charakteristická tím, že i skutečný fanatik, který je zvyklý si nanášet na hlavu tunu, po půl vteřině ve sprše zůstane překvapen. Uvědomí si totiž, že jeho vlasy jsou hned čisté a jemnější než předtím. Whaaat??.. Ano, přesně tak, fixace "Killer" bez kompromisů, ale se šetrností k vlasům. Vodě rozpustné složení s Tsubaki olejem a krémovou texturou usnadňuje styling jakéhokoliv střihu old school. Nedráždí, nezanechává žádné zbytky. Efekt lesku, extra silná fixace, rozpustnost ve vodě, s Tsubaki olejem.

GHOST POMÁDA

PRVNÍ MATNÁ, VE VODĚ ROZPUSTNÁ POMÁDA!

Samozřejmě ne každý muž touží po přesném stylu, ne každý muž obdivuje lesklý efekt. Někteří milují rozcuchaný look s matným efektem. Byla to další výzva. Charakteristickou vlastnosti pro matné pomády na trhu je nerozpustnost ve vodě. A proto přišel "Ghost ". Matná pomáda rozpustná ve vodě, jejíž efekt je na vlasech téměř neviditelný. Zřetelně smetanová pomáda, jednoduché použití pro perfektní styling, Tsubaki olej, který zaručuje perfektní péči o vlasy i vlasovou pokožku. Snadné použití, žádné nepříjemné zbytky ve vlasech. Matný efekt, středně silná fixace, rozpustnost ve vodě, s Tsubaki olejem.

ghost
ink

INK POMÁDA

HEJ, CHLAPE, TOHLE JE „PRVNÍ POMÁDA MLÁDÍ“!

Mottem Barber Mind je - "Odliš se!". Pro nás je nejdůležitější lišit se a sice tím, že tvoříme produkty, které přesně to umožňují. Je to životní styl, je to způsob myšlení, je to základ našeho způsobu práce. Konečným vyjádřením tohoto konceptu je pomáda Ink. Zdálo se nám jako zajímavý nápad, aby muži, kteří mají šediny, získali mladistvější vzhled díky efektu přírodního stínování na bílých vlasech. Ink pomáda kryje šediny. Ne trvale, ne agresivně a nepřirozeně tak, jak by to mohla udělat barva na vlasy. Účinek je postupný a tím přirozený. Základem této neuvěřitelné pomády je naše Roots pomáda. Z ní se zrodila "první pomáda mládí". Ten, kdo ji používá, dosáhne stejného efektu jako ten, který nemá šediny a používá Roots pomádu! "Ink" jako inkoust, ale také jako dokonalá tečka za řadou pomád od Barber Mind. Řady inspirované světem tetování. Lesklý efekt, kamufláž šedin, středně silná fixace, rozpustnost ve vodě, s Tsubaki olejem.

MAGIC POMÁDA

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VOLBA ČARODĚJŮ!

Konečně je na světě novinka Barber Mind – první dětská pomáda Magic. Magic je speciálně vyvinutá pro ty nejmenší gentlemeny a jejich vlasy. Parfemace je založena na mléce a mátě a i když krásně voní, nezkoušejte ji ochutnávat!! Magic je přímo pro dětské vlasy, je tedy bez přídavku parabenů a obsahuje mléčné proteiny, které vlasy vyživují a posilují. V pomádě je samozřejmě i Tsubaki olej, který odlišuje Barber Mind od ostatních značek. Jeho vynikající účinky na vlasy již není třeba připomínat. Pomáda je středně tužící a má střední lesk. A protože i malí kluci, chtějí mít stylové účesy jako velcí chlapi, je třeba, aby měli vlastní pomádu – tady je! BARBER MIND MAGIC!!!

magic-pomada