holicstvi-tabor-barbermind-logo

BARBER MIND

„DĚLEJ TO, CO MILUJEŠ A NEBUDEŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ PRACOVAT JEDINÝ DEN.“

Když je náš sen tak velký, aby nás táhl ke své realizaci, znamená to, že v jeho základech existuje vášeň, znalost, dovednost a pevná vůle.

Barber Mind se zrodil přesně takovým způsobem, z mého snu, ze snu Hiroshiho Vitanzi aka Hira.
Znalost a vášeň k holičskému řemeslu ve mně byla pěstována již od dětství, celý můj život je tak nastaven. To, co než se stalo značkou, bylo životním stylem, způsobem vidění věcí a myšlení: Barber mind. Má chuť vytvořit kosmetickou řadu výrobků 100% made in Italy, kde je tradicí nejvyšší kvalita a kde inovace, styl a kreativita mají své pevné kořeny. Jsem velmi hrdý na to, že mohu pokračovat v provozování řemesla zrozeného v Itálii a snažím se proto všem profesionálům z oblasti tohoto oboru dát produktovou řadu, která jim umožní poskytovat stále kvalitnější služby.
Chtěl jsem navrátit tomuto řemeslu jeho maximální a nejvyšší úroveň a proto jsem se při vytváření své řady obklopil těmi nejschopnějšími profesionály a nejlepšími výrobními společnostmi na trhu. Vydal jsem se italsko-americkou cestou, stejně tak jako italští holiči, kteří kdysi dovedli tuto profesi do Spojených států.
Styl řady pomád je inspirován světem "INK", světem tetování. Proto barvy, které tuto řadu charakterizují, jsou modrá, červená, černá a bílá. Základní barvy palety každého tatéra. Ptáte se proč? Má touha rozšířit značku Barber Mind byla natolik silná a já jsem jí natolik důvěřoval, že dříve, než se logo stalo symbolem značky, bylo vytetované na mé paži. Oproti tomu inspirací k produktové řadě pro péči o vousy byly dva hudební žánry, které způsobily revoluci ve Spojených státech ve 30. a 40. letech: Bebop a Swing. Oba žánry byly ve své době inovativní a díky mladým lidem se lišily od starých zvyklostí, i když zůstaly svázány s původními jazzovými kořeny. A přesně to se snažím dělat i já - zůstat svázán s kořeny a zároveň inovovat a vytvářet něco nového.
Jediné, co chybělo, aby byla řada Barber Mind kompletní, bylo dokončit sérii produktů na holení. A z tohoto důvodu se zrodila Little Italy Shaving Delux Serie. Je maximálním vyjádřením a zrealizováním myšlenky holičství podepsané Hirem. Father Pre Shave Gel, Son Shave Cream a Spirit After Shave Balm jsou inspirovány základy tradic Made in Italy a jsou interpretovány jako trilogie krátkých příběhů.

Co mohu ještě dodat?
Užívejte si mé produkty a …
Oholme svět!
Hiroshi Vitanza

O-znacce-barbermind