holicstvi-tabor-barbermind-logo
shave

BARBERMIND HOLENÍ

TO JE EXKLUZIVNÍ ŘADA SHAVING DELUXE

Od této chvíle bude holení skutečným obřadem s tradicí. 3 produkty na vysoké úrovni určené výhradně pro muže - To je exkluzivní řada Shaving Deluxe Serie "Little Italy".

FATHER PRE SHAVE GEL

GEL PŘED HOLENÍM

Father Pre Shave Gel je gel před holením. Jeho účinek spočívá v obohacení vrstvy pokožky vodou, aby bylo umožněno použít žiletku nebo břitvu při dokončovací fázi popřípadě při úpravě linií střihu a zanechat přitom pokožku na dotek jemnou. Vybrané složky, o které je přípravek Father Gel Pre Shave obohacen jsou heřmánek s jeho zjemňující a zklidňující schopností, malva, která uklidňuje, zjemňuje a zvláčňuje a účinný antioxidant Tsubaki olej. Působí proti vráskám, zklidňuje, je protizánětlivý, hydratuje a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Father je první ze tří produktů, které představují pravdivou trilogii příběhu. Takového příběhu, který se přenáší z otce na syna, když ho s trpělivosti učí postup a tradici holení.

father
sonsoap

SON SHAVE CREAM

KRÉM NA HOLENÍ

Son Shave Cream - krém na holení je vytvořen tak, aby umožnil hladké oholení bez podráždění jakéhokoliv typu pokožky. Po jeho použití bude pleť kompaktnější, měkká a sametová. Výzvou ve složení tohoto holicího krému bylo najít správnou rovnováhu mezi schopností udržovat hydratovanou a hebkou pokožku a schopností vytvořit bohatou mýdlovou pěnu, která umožní plynulé, hladké a přesné oholení. Ano, je to tak, tyto charakteristiky jsme již nesčetněkrát našli v Barber Mind®, který je stvořen ke každodennímu profesionálnímu oholení. Příjemná vůně mandlí krému na holení Son Shave Cream, který je dál obohacen o mentol, jojobový olej se zvláčňujícími a regeneračními účinky, o kakaové máslo a o Tsubaki olej, působící proti vráskám, který je zklidňující, protizánětlivý, hydratuje a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Son [syn] Shave Cream - krém na holení je druhou kapitolou trilogie Little Italy Shaving Deluxe Serie.

SPIRIT

BALZÁM PO HOLENÍ

Spirit After Shave Balm - balzám po holení je určen k použití po holení, aby bylo vyloučeno podráždění pokožky, aby se revitalizovala a oživil se tón obličeje. Výzvou každého After Shave je schopnost sloučit tonifikační a dezinfekční efekt na pleť s uklidňujícími, zvláčňujícími a hydratačními účinky z nejlepších přírodních ingrediencí. Spirit After Shave Balm - balzám po holení ztělesňuje celý tento charakter a to díky složkám glycerinu, mentolu a účinného antioxidantu Tsubaki oleje. Působí proti vráskám, je zklidňující, protizánětlivý, hydratující a schopný posilovat bariéru kožních buněk. Spirit After Shave Balm - balzám po holení je třetí a závěrečná kapitola trilogie Barber Mind. Stejně jako v nejlepších příbězích je společným jmenovatelem tradice. "Duch" tradice zděděný z otce na syna, z mistra na učně, kteří chtějí ve vodě po holení "alkohol" jako tečku za řádným úkonem holení. Tradice a inovace, která odlišuje Barber Mind, příchází v tradici vody po holení s alkoholem nazvané Shave Balm odrážející nekomforní vize otce, syna a (svatého) ducha podle Hira.

spirit