holicstvi-tabor-barbermind-logo
beard

BARBERMIND PÉČE O VOUSY

PÉČE O VOUSY JE DŮLEŽITÁ!

Péče o vousy je důležitá! Nabídněte ji proto svým zákazníkům i sami sobě! Za tímto účelem se zrodil Barber Mind Beard Soap s vůní Swing a BeBop, který kromě čištění vousů také uklidňuje a uzdravuje kůži pod nimi. Společně s Barber Mind Beard Oil BeBop a Swing dodávají vousům hebkost a lesk!

BEBOP BEARD SOAP

ŠAMPON NA VOUSY

S olejem Tsubaki a s Panthenolem, 100 ml

BeBop Beard Soap je šampon na vousy, jehož biologické složení je bez agresivních látek a parabenů. To je absolutní a exkluzivní novinka nejen v Itálii. Výsledný efekt tohoto jemného složení, které je obohaceno o vitamin E, je měkký, čistý, hydratovaný, lesklý a voňavý vous. Jeho příjemná, živá a vzrušující vůně se inspirovala hudbou BeBop, tedy nekonvenčním jazzem, který se vyvíjel ve 40. letech hlavně v New Yorku. Tóny vůně BeBop Beard Soap šamponu jsou stejné, jaké nacházíme u jazzového zpěváka, trumpetisty a skladatele Dizzy Gillespie: živé, příjemné, plné energie a stylu. Mnoho lidí zajímalo, jaký je rozdíl mezi šamponem na vlasy a šamponem na vousy. Rozdíl spočívá ve spodní vrstvě pleti. Pleť obličeje se liší od vlasové pokožky a tím vyžaduje zvláštní péči a hydrataci. Z tohoto důvodu je v BeBop Beard Soap šamponu obsažen Tsubaki olej, účinný antioxidant, který působí proti vráskám, je zklidňující, protizánětlivý, zvlhčující a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Biologický přípravek s vitaminem E, s olejem Tsubaki. BeBop Music.

bebbob
beebboboil

BEBOP BEARD OIL

OLEJ NA VOUSY

BeBop Beard Oil je olej, který je složen z jemných olejů získaných lisováním za studena tak, aby byly nedotčeně zachovány všechny jejich organoleptické vlastnosti. BeBop Beard Oil se liší od jiných olejů určených k péči o vousy, protože není produktem na bázi oleje, ale jeho složení má až 100% obsah olejů, včetně vůní získaných přidáním esenciálních olejů. Základ přípravku tvoří Tsubaki olej, nejcennější olej pro péči o vlasy a pleť, který je smíchán s arganovým olejem [z plodů stromu Argania Spinosa] a s vitamínem E. Jeho příjemná, živá a vzrušující vůně je inspirována hudbou BeBop, tedy nekonvenčním jazzem, který se vyvíjel ve 40. letech hlavně v New Yorku. Tóny vůně BeBop Beard Oil oleje jsou stejné, jaké nacházíme u jazzového zpěváka, trumpetisty a skladatele Dizzy Gillespie: živé, příjemné, plné energie a stylu. Parfém se odvíjí od přidaných esenciálních olejů z máty peprné, levandule a rozmarýnu, které mají bohaté a blahodárné účinky na vousy, pokožku obličeje a na celkovou tělesnou pohodu. Olej Tsubaki, který tvoří základ tohoto produktu je účinný antioxidant, působí proti vráskám, je zklidňující, protizánětlivý, zvlhčující a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Arganový olej přispívá k rekonstrukci vousů. Vousy i pokožku hydratuje, má antioxidační a antibakteriální účinky.

SWING BEARD SOAP

ŠAMPON NA VOUSY

Swing Beard Soap je šampon na vousy, jehož biologické složení je bez agresivních látek a parabenů. To je absolutní a exkluzivní novinka nejen v Itálii. Výsledný efekt tohoto jemného složení, které je obohaceno o vitamin E, je měkký, čistý, hydratovaný, lesklý a voňavý vous. Jeho příjemná, jemná a relaxační vůně je inspirována hudbou Swingu, která se ve 30 – 40 letech vyvíjela v New Yorku a Kansas City díky novým nápadům mladých hudebníků. Tóny vůně šamponu Swing Beard Soap jsou stejné, jaké nacházíme u swingového kapelníka Glenna Millera: jemné, veselé, a stylové. Mnoho lidí zajímalo, jaký je rozdíl mezi šamponem na vlasy a šamponem na vousy. Rozdíl spočívá ve spodní vrstvě pleti. Pleť obličeje se liší od vlasové pokožky a tím vyžaduje zvláštní péči a hydrataci. Z tohoto důvodu je v Swing Beard Soap šamponu obsažen Tsubaki olej, účinný antioxidant, který působí proti vráskám, je zklidňující, protizánětlivý, zvlhčující a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Biologický přípravek s vitaminem E, s olejem Tsubaki. Swing Music.

swingg
swingoil

SWING BEARD OIL

OLEJ NA VOUSY

S Tsubaki olejem, s makadamiovým olejem a s vitaminem E

Swing Beard Oil je olej, který je složen z jemných olejů získaných lisováním za studena tak, aby byly nedotčeně zachovány všechny jejich organoleptické vlastnosti. Swing Beard Oil se liší od jiných olejů určených k péči o vousy, protože není produktem na bázi oleje, ale jeho složení má až 100% obsah olejů, včetně vůní získaných přidáním esenciálních olejů. Základ přípravku tvoří Tsubaki olej, nejcennější olej pro péči o vlasy a pleť, který je smíchán s makadamiovým olejem [z plodů - ořechů stálezeleného stromu] a s vitamínem E. Jeho příjemná, živá a vzrušující vůně je inspirována hudbou Swingu, která se ve 30 – 40 letech vyvíjela v New Yorku a Kansas City díky novým nápadům mladých hudebníků. Tóny vůně Swing Beard Oil oleje jsou stejné, jaké nacházíme u swingového kapelníka Glenna Millera: jemné, veselé, a stylové. Parfém se odvíjí od přidaných esenciálních olejů z pomeranče, levandule a z květů ylang-ylang [Kananga vonná – tropický strom], které mají bohaté a blahodárné účinky na vousy, pokožku obličeje a na celkovou tělesnou pohodu. Olej Tsubaki, který tvoří základ tohoto produktu je účinný antioxidant, působí proti vráskám, je zklidňující, protizánětlivý, zvlhčující a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Makadamiový olej činí vousy lesklými, napomáhá jejich snadnému rozčesání, hydratuje vousy i pokožku a regeneruje buňky.
Pomerančový olej má stahující a čistící účinky, je prospěšný proti stresu.

BEBOP BEARD BALM

BALZÁM NA VOUSY

BeBop Beard Balm je balzám obsahující cenné přísady, v neposlední řadě tak jako všechny ostatní produkty, extrahovaný olej Tsubaki. Kromě výživných a hydratačních vlastností balzám také pomáhá tvarovat vaše vousy pro nezaměnitelný styling, který je nezbytný pro všechny vousáče. Tento výrobek také odráží myšlenku, která stojí za zbytkem sortimentu s názvem BeBop – opojná, intenzivní, nádherná a energizující vůně. Přidáním mátového másla, levandulové a rozmarýnové silice, které jsou také bohaté na příznivé vlastnosti pro vousy a pokožku obličeje, získává balzám ty nejlepší vlastnosti. Éterický olej z máty má stimulační, protistresové a antibakteriální vlastnosti. Levandulový olej je antibakteriální a antiseptický; uklidňuje nervy a příjemně uvolňuje napnuté svaly. Rozmarýnový olej je antiseptický, čistí, povzbuzuje okysličení tkání, poskytuje energii a zlepšuje koncentraci a paměť. Nakonec samozřejmě Tsubaki olej, který má antioxidační účinky a velmi příznivě působí na růst a kvalitu vousu.

Webp.net-resizeimage (43) (1)